TV LIVE
PromoAngellov: Parandalohet shpërthimi i mbi 80 tonë gaz në zonën Velesit19 July 2024
PromoTakim në Ministrinë e Shëndetësisë për zgjerim të Listës pozitive me medikamente inovative19 July 2024
PromoMinistri Murtezani takohet me ambasadoren Ageler: Të përkushtuar në luftën kundër korrupsionit dhe integrimin e vendit në BE19 July 2024
PromoMickoski-Radev: Prioritet janë marrëdhëniet e mira fqinjësore19 July 2024
Teknologji
TeknologjiPublikuar më 19 July 2024Shteti Gjerman shiti 50 mijë Bitcoin për 2.6 miliardë euro
TeknologjiPublikuar më 19 July 2024Çfarë ofron funksioni më i fundit i Instagramit?
TeknologjiPublikuar më 16 July 2024Poli i Sigurisë Kibernetike do të ndërtohet në Sauk
TeknologjiPublikuar më 16 July 2024Pajisjet aktuale të rrjetit 5G mund të arrijnë shpejtësinë 6G
TeknologjiPublikuar më 15 July 2024Si të zbuloni nëse keni aplikacione keqdashëse në telefonin tuaj
TeknologjiPublikuar më 15 July 2024GALAXY S25 ULTRA PËRFLITET SE DO TË KETË SHUMË NDRYSHIME NË DIZAJN
TeknologjiPublikuar më 13 July 2024Red Bull zbulon veturën e parë për konsumatorë
TeknologjiPublikuar më 13 July 2024Përralla e dy galaktikave! Teleskopi hapësinor James Webb tregon pamjet mahnitëse të “Pingunit dhe Vezës”
TeknologjiPublikuar më 12 July 2024SAMSUNG GALAXY Z FOLD6 DHE Z FLIP6 ÇOJNË GALAXY AI NË NIVELE TË REJA
TeknologjiPublikuar më 12 July 2024Xbox iu shmang “strategjisë horror”
< Kthehu
1
Më Shumë >