TV LIVE
PromoKërçovarja Kalterina Abazi Jusufi mbrojti me sukses disertacionin e doktoraturës20 April 2024
PromoZgjedhjet Presidenciale/ Pendarovski: S’kemi nevojë t’i rinegociojmë marrëveshjet me BE-në dhe fqinjtë!20 April 2024
PromoRrahje ndërmjet dy profesoreshave në një shkollë të mesme në Manastir20 April 2024
PromoAhmeti nga Vrapҫishti: Fronti Europian ka bërë bashkë si asnjëherë më parë popullin20 April 2024
Nga Bota
Nga BotaPublikuar më 13 April 2024A do ta sulmojë vërtet Irani Izraelin? – Katër hipotezat në terren
Nga BotaPublikuar më 13 April 2024Sulmi me katër të vdekur në Sidnej, policia vret agresorin, mes të plagosurve edhe një foshnjë 9-muajshe
Nga BotaPublikuar më 12 April 2024SHBA, Koreja e Jugut e Japonia mbajnë stërvitje përballë kërcënimeve nga Koreja e Veriut
Nga BotaPublikuar më 12 April 2024Ministrja e Jashtme gjermane biseda me homologun e saj iranian! Kërkon të ulen tensionet mes Iranit dhe Izraelit
Nga BotaPublikuar më 11 April 2024Biden premton mbështetje ‘të hekurt’ për Izraelin mes frikës së sulmit nga Irani
Nga BotaPublikuar më 11 April 2024Rusia kryen sulm masiv ajror në Ukrainë, lëshon 80 raketa e dronë për 5 orë
Nga BotaPublikuar më 9 April 2024Sulm i ri në Gaza: Vritet kryetari i bashkisë Maghazi dhe shumë palestinezë
Nga BotaPublikuar më 9 April 2024Turqia sanksione Izraelit, kufizon eksportin e mallrave: Derisa të shpallni armëpushim në Gaza…
Nga BotaPublikuar më 8 April 2024Këshilli i Sigurimit do të shqyrtojë kërkesën e Palestinës për anëtarësim në OKB
Nga BotaPublikuar më 8 April 2024‘Progres me rëndësi’ në bisedimet për armëpushim në Gaza – mediat egjiptiane
< Kthehu
1
Më Shumë >