TV LIVE
PromoBDI-ja nuk propozoi kandidat për nënkryetar të Kuvendit, Mitrevski, Milloshoski dhe Bendeska kaluan pragun e parë
PromoMPB-ja shpalos detaje nga vrasja e dyfishtë në Kratovë
PromoDigjet një shtëpi, regjistrohen 11 zjarre në ambiente të hapura
PromoOsmani: Greqia nuk po mendon për vendosje të vetos
Lajmet nga Vendi
Më shumë
LajmeBDI-ja nuk propozoi kandidat për nënkryetar të Kuvendit, Mitrevski, Milloshoski dhe Bendeska kaluan pragun e parë14 June 2024
LajmeMPB-ja shpalos detaje nga vrasja e dyfishtë në Kratovë14 June 2024
LajmeDigjet një shtëpi, regjistrohen 11 zjarre në ambiente të hapura14 June 2024
LajmeOsmani: Greqia nuk po mendon për vendosje të vetos14 June 2024
LajmeESHS: GJATË VITIT 2023 NË RMV JANË NDËRTUAR GATI 5 MIJË OBJEKTE BANESORE14 June 2024Lajme nga rajoni dhe Bota
Më shumë
U godit nga tre persona dy javë më parë, del nga koma avokati Sokol Mëngjesi14 June 2024
Paqartësi për heqjen ose jo të masave ndaj Kosovës, heshtje në BE14 June 2024
Bajdeni sërish humbet “n’kohë dhe n’hapësirë”, e shpëton kryeministrja e Italisë14 June 2024
Dronë dhe raketa balistike, Ukraina dhe Rusia shkëmbejnë sulme gjatë natës14 June 2024
Një ditë pas Kryemadhit, edhe Ilir Meta paraqitet në SPAK: Po shkoj tek Dum Dumani13 June 2024
Rama: “Shota”, automjeti i parë ushtarak i blinduar “Made in Albania”13 June 2024ShowBiz
Më shumë
ShowBizOlta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton e ëmbël14 June 2024
ShowBizJa kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime14 June 2024
ShowBiz“Faleminderit që më bën të besoj në magjinë e dashurisë”, Diola Dosti i bën dedikimin romantik biznesmenit13 June 2024
ShowBizU shpall fitues i Ferma VIP, të kapur dorë për dore, ja si e uroi Baby G- Dijonisin13 June 2024
ShowBizSi asnjëherë më parë, Bora Zemani "nxeh" rrjetin me pozat me bikini12 June 2024Sport
Më shumë
SportDortmundi, kuq e zi! Mediat e huaja: Nesër në stadium 50 mijë shqiptarë për Kombëtaren kundër Italisë! Tifozë italianë vetëm 10 mijë14 June 2024
SportSot nis “Euro 2024”14 June 2024
SportZbulohet shifra, kjo është vlera e kombëtares së Shqipërisë13 June 2024
SportMESSI ZGJEDH DY GOLAT E TIJ ME TË PREFERUAR TË TË GJITHA KOHËRAVE, SECILI KA PESHËN DHE RËNDËSINË E VETË13 June 2024
SportSylvinho ‘kërcënon’ Italinë: Futbolli është i çmendur, çdo gjë mund të ndodhë12 June 2024
SportRonaldo me 2 gola mbrëmë paralajmëron kundërshtarët në Euro-n 2024: Po ndihem si 20-vjeçar!12 June 2024Teknologji
Më shumë
ChromeOS gradualisht po shndërrohet në Android14 June 2024
Apple përfshin ChatGPT-në në pajisjet iPhone e Mac14 June 2024
Rrjeti social X vendos ti bëjë pëlqimet private për të gjithë përdoruesit13 June 2024
Për çfarë është e aftë Inteligjenca Artificiale?13 June 2024
Prodhohet kamera inteligjente që do vendoset në rrugët e Evropës12 June 2024


Kuriozitete
Më shumë
Ekspozitë e arkivave të Shqipërisë dhe Kosovës për 25-vjetorin e Çlirimit 14 June 2024
Qytetet e para të botës 14 June 2024
Dy FOTO - ilustrime me ngjyra të librit në gjermanisht për Skënderbeun 13 June 2024
Ekspozitë në 100-vjetorin e lindjes së akademikut Arben Puto 13 June 2024
Zbulim unikal arkeologjik në Kretë 12 June 2024