TV LIVE
Promo23 vjet nga rënia e Komandant Tigrit
PromoOsmani në FB: Mosrespektimi i vullnetit kthen “shumicën” para marrëveshjes së Ohrit!
PromoSPB Tetovë: 77 gjoba për tejkalim shpejtësie
PromoVuçiq: Maqedonia e Veriut më goditi fort që votoi për rezolutën Srebrenicën
Lajmet nga Vendi
Më shumë
Lajme23 vjet nga rënia e Komandant Tigrit25 May 2024
LajmeOsmani në FB: Mosrespektimi i vullnetit kthen “shumicën” para marrëveshjes së Ohrit!25 May 2024
LajmeSPB Tetovë: 77 gjoba për tejkalim shpejtësie25 May 2024
LajmeVuçiq: Maqedonia e Veriut më goditi fort që votoi për rezolutën Srebrenicën25 May 2024
LajmeMaqedoni, mbi 12 mijë qytetarë këtë fundjavë për pushime në Greqi25 May 2024Lajme nga rajoni dhe Bota
Më shumë
Media franceze ‘Grazia’: Shqipëria, destinacioni më i kërkuar nga pushuesit në 2024-n25 May 2024
Çifti i të moshuarve në Kloçë që puna dhe dashuria për njëri-tjetrin i mban gjallë25 May 2024
“Qeveria Kurti pa program të qartë, po synohet përçarja e opozitës”25 May 2024
Nga sot mblidhet Asambleja Parlamentare e NATO-s, në agjendë edhe Kosova25 May 2024
Stoltenberg: Ukraina është e lirë të përdorë armët e aleatëve për të goditur Rusinë25 May 2024
Izraeli vazhdon sulmet në Rafah pavarësisht urdhrit të GJND-së25 May 2024ShowBiz
Më shumë
ShowBizXhensila reagon pas këngës së fundit të Besit me Elin: Fajin ty ta hedh, edhe vetes t’i besosh25 May 2024
ShowBizAktori Agron Llakaj humb bashkëshorten pas një sëmundje25 May 2024
ShowBizUran Dervishi lanson këngën më të re “DASHNIA”23 May 2024
ShowBizJennifer Lopez vihet në siklet kur gjatë konferencës për shtyp, gazetari e pyet se a është e vërtetë që është ndarë nga Ben Affleck23 May 2024
ShowBiz“Je arsyeja e fitores”/Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës23 May 2024Sport
Më shumë
Sport Finale spektakolare/ E shtuna rezervon shumë emocione, por edhe trofe25 May 2024
SportDallas Mavericks fitojnë finalen e dytë ndaj Minesota Timberwolves25 May 2024
SportFlet Xhaka pas humbjes që pësoi mbrëmë nga Atalanta23 May 2024
SportGjimshiti, krenar që ishte kapiten në triumfin e Atalanta-s23 May 2024
SportXhudoja bën krenare Kosovën me sukseset e saja të jashtëzakonshme22 May 2024
Sport​Xhaka apo Gjimshiti, sot finalja e Ligës së Evropës22 May 2024Teknologji
Më shumë
Këto janë supersyzet inteligjente Ray-Ban, ato mund të postojnë në Instagram dhe luajnë muzikë25 May 2024
Siguria në komunikacion: Cili vend në veturë është më i sigurti për transportin e një fëmije?25 May 2024
BE heton Facebook dhe Instagram, rrjetet sociale dyshohet se shkaktojnë varësi tek fëmijët23 May 2024
Dy opsione shumë të rëndësishme në dispozicion të përdoruesve të WhatsApp23 May 2024
Si të dalloni nëse dikush po iu përgjon telefonin tuaj?22 May 2024


Kuriozitete
Më shumë
Gjurmë kujtese në Spaç, të rinjtë "prekin" diktaturën 25 May 2024
Kujtimet e Petro Markos: Kur Asllan Ypi e kishte parë Enverin te kafe ‘Flora’ dhe i kishte thënë po ti, çdo këtu me këta të kuqtë, ai… 25 May 2024
S’e lëshoi kurrë nga dora, del në ankand Bibla personale e Elvis Presley-t 23 May 2024
Ansambli “Shota” fiton çmim në Karnavalin e Kulturave 2024 në Berlin 23 May 2024
Kush ishte Tahir ef. Lluka, mejtepi i të cilit u bë aset i trashëgimisë kulturore? 22 May 2024