TV LIVE
Nga Rajoni
14 June 2024
U godit nga tre persona dy javë më parë, del nga koma avokati Sokol Mëngjesi

Avokati Sokol Mëngjesi ka dalë nga koma pas më shumë se 2 javësh. Avokati Sokol mëngjesi prej pasdites së 3 qershorit vijon të trajtohet në një nga spitalet e Athinës.

Burime bëjnë me dije se avokati Mëngjesi ka reaguar mirë dhe mjekët janë optimistë për shëndetin e tij.

Ai ndodhej në koma që prej datës 29 maj, ditën që u sulmua nga 3 persona ku sapo kishte lënë djalin në kopsht, në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Autorët vijojnë ende në arrati. Policia po bashkëpunon me Kosovën dhe Malin e Zi për të bërë të mundur gjetjen e agresorëve.Të ndryshme
Më shumë