TV LIVE
ShowBiz
10 June 2024
Kader Kicaj publikon foto me disa nga ish-banorët: Darka e të nominuarve, votoni votoni votoni

Ish-konkurrentët e Big Brother VIP Kosova 2 po vazhdojnë të shoqërohen me njëri-tjetrin.

Ka qenë së fundmi bukuroshja nga Prizreni, Kader Kicaj, e cila ka ndarë një fotografi me disa nga ta.

Ajo shfaqet krah partnerit të saj, Lumbardh Salihut, çiftit Adri & Iliriana dhe Vesa Vllasaliut.

Të njëjtit duket të kenë shijuar një darkë së bashku në një nga vendet në Prishtinë.

“Darka e të nominuarve, votoni votoni votoni”, ka shkruar ajo duke kthyer një nga momentet në BBVK.

Lumbardhi në ndërkohë u shpall fitues i këtij edicioni duke lënë në vend të dytë Blerandon.

Secili prej tyre ka spikatur me histori e ngjarje që kanë ndarë nga jeta e tyre personale.

 Të ndryshme
Më shumë