TV LIVE
ShowBiz
23 May 2024
Uran Dervishi lanson këngën më të re “DASHNIA”

“Dashnia” titullohet kënga  më e re e këngëtarit kërçovar Uran Dervishi, e cila këngë sot është publikuar edhe me videoklip. Për tekstin dhe muzikën është përkujdësur  Nebi Halili.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën.Të ndryshme
Më shumë