TV LIVE
ShowBiz
19 April 2024
“Ferma VIP”, Buçko këndon këngën e tij të preferuar, Ditea e shoqëron

Buçko duke biseduar me fermerët ka treguar cila është kënga e tij e preferuar.

Ai këndoi një pjesë të këngës “Dashurisë së shkuar”, e kënduar nga Aleksandër Gjoka. Ai zbuloi se kjo është kënga që fermeri është fiksuar kohëve të fundit.

Gjatës këndimit, Buçkon e ka shoqëruar edhe Ditea.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

“Ferma VIP 1” dhe Ferma “Ferma VIP 2” janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP. /vizionplus.tvTë ndryshme
Më shumë