TV LIVE
ShowBiz
16 April 2024
Melinda Ademi paralajmëron këngën e re, ndërsa shfaqet shumë tërheqëse

Këngëtarja Melinda Ademi, ka dhënë paralajmërimin për këngën e saj të re, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Kënga e cila do të publikohet nesër (e martë) do të mbajë emrin “Alkool” dhe do të vijë si bashkëpunim me artistin Finem.

Melinda njihet për vokalin mahnitës dhe stilin e veçantë në stil.Të ndryshme
Më shumë