TV LIVE
ShowBiz
15 April 2024
Jennifer Lopez shfaqet në formë të mirë me një fustan rozë, në eventin e dyqanit “Intimissimi”
  •  
  •  

Jennifer Lopez shfaqi figurën e saj në një ansambël tërheqës, teksa mori pjesë në prezantimin e koleksionit të saj të mëndafshtë për markën e të brendshmeve, “Intimissimi”, në New York të dielën.

Këngëtarja e këngës “On The Floor”, u ndal nga dyqani kryesor i vendosur në Midtown Manhattan për të ndihmuar në festimin e nisjes.

Koleksioni më i fundit përshkruhet si: “Ngritni bazat tuaja të përditshme, të krijuara me një përzierje të mikrofibrave luksoze ultra të lehta që ndihen si mëndafsh”, sipas faqes zyrtare të internetit, shkruan DailyMail.

Image

Jennifer Lopez

Gjatë festimeve, Lopez vuri një ekran këmbëgjatë në një fustan të shkurtë rozë, të përqafuar me figura, i bërë nga një material i shkëlqyeshëm dhe temina. Rreth qafës së veshjes mund të shihej një zbukurim më i errët dhe rozë.

Ajo rrëshqiti në një palë këpucë rozë me majë të mbyllur për të përkuar me skemën e përgjithshme të ngjyrave të dukjes të saj.

Image

Jennifer Lopez

Flokët e saj të gjata u ndanë në mes dhe rrodhën poshtë shpatullave të saj në valë elegante.

Ylli zgjodhi një palë vathë me rrathë, por zgjodhi të mos shtonte asnjë bizhuteri tjetër që bie në sy. Të ndryshme
Më shumë