TV LIVE
ShowBiz
29 March 2024
Dasmë në “Big Brother Vip”, Heidi dhe Romeo do të martohen

Heidi dhe Romeo pas një shkëputje të lidhjes së tyre, u ribashkuan pas spektaklit të së martës, ku shkëmbyen puthje dhe përqafime.

Dyshja simpatike do të martohen ditën e sotme, në një ceremoni e cila do të zhvillohet në orën 21:00.

Mbrëmjen e djeshme, banorët organizuan një aheng për fundin e beqarisë së Romeos.Të ndryshme
Më shumë