TV LIVE
ShowBiz
28 March 2024
Romeo dhe Heidi rikthehen në krahët e njëri-tjetrit

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi janë rikthyer sërish me njëri-tjetrin.

Çifti, që i dhanë fund romancës vetëm disa javë pasi u lidhën, duket se kanë sheshuar mosmarrëveshjet mes tyre.

Aktori dhe banorja e BBV kanë kaluar momente intime në krevat teksa shkëmbyen puthje pasionate.

Të dy po qëndronin duke biseduar në krevate e tyre, kur Heidi iu është drejtuar aktorit: “Hajde më puth i çikë”.

“Çfarë do?”, iu e pyeti aktori dhe ajo iu përgjigj: “Një puthje”.

Ndërsa Romeo u afrua drejt saj duke shkëmbyer puthje në buzë.Të ndryshme
Më shumë