TV LIVE
PromoAngellov: Parandalohet shpërthimi i mbi 80 tonë gaz në zonën Velesit
PromoTakim në Ministrinë e Shëndetësisë për zgjerim të Listës pozitive me medikamente inovative
PromoMinistri Murtezani takohet me ambasadoren Ageler: Të përkushtuar në luftën kundër korrupsionit dhe integrimin e vendit në BE
PromoMickoski-Radev: Prioritet janë marrëdhëniet e mira fqinjësore
Lajmet nga Vendi
Më shumë
LajmeAngellov: Parandalohet shpërthimi i mbi 80 tonë gaz në zonën Velesit19 July 2024
LajmeTakim në Ministrinë e Shëndetësisë për zgjerim të Listës pozitive me medikamente inovative19 July 2024
LajmeMinistri Murtezani takohet me ambasadoren Ageler: Të përkushtuar në luftën kundër korrupsionit dhe integrimin e vendit në BE19 July 2024
LajmeMickoski-Radev: Prioritet janë marrëdhëniet e mira fqinjësore19 July 2024
LajmeQMK: Aktualisht ka 13 zjarre aktive19 July 2024Lajme nga rajoni dhe Bota
Më shumë
Gruaja e Blerim Ramadanit flet për arrestimin e tij: Ja si ndodhi arrestimi nga policia e Maqedonisë së Veriut19 July 2024
Shqipëria, një destinacion i pazakontë në Europë! Ja çfarë shkruan media amerikane, CN Traveler19 July 2024
Osmani takon kryeministrin belg, flasin për integrimin euroatlantik të Kosovës19 July 2024
Cfarë po ndodh? “Black out” në të gjithë botën, preken bankat, aeroportet, hekurudhat e linjat e transportit19 July 2024
“Unë mbijetova sepse kisha Zotin në anën time”, thotë Trump pasi i shpëtoi at’entatit19 July 2024
Ish pjesëtari i UÇKsë Pjetër Shala dënohet me 18 vite burg nga Gjykata Speciale e Hagës16 July 2024ShowBiz
Më shumë
ShowBizRomeo dhe Heidi bëjnë gjestin romantik në pikë të natës19 July 2024
ShowBizNuk e takoi kurrë babain, Arnita Beqiraj: Më thonë se jam sozia e tij, por…19 July 2024
ShowBizSabri Fejzullahu dhe Adelina Ismalji publikojnë këngën “Nusja ma e bukur”16 July 2024
ShowBizBebe Rexha do të performojë për herë të parë në Sunny Hill!16 July 2024
ShowBizKim Kardashian mahnit me një ansambël të kuq, teksa merr pjesë në dasmën të njeriut më të pasur të Indisë në Mumbai15 July 2024Sport
Më shumë
SportUEFA përzgjedh ndeshjen Shqipëri–Kroaci në 10 sfidat më të bukura të “Euro 2024”19 July 2024
SportUnited arrin marrëveshje personale me Ugarte19 July 2024
SportDanke Shaq, Xherdan Shaqiri i jep fund karrierës te Zvicra16 July 2024
Sport'Paris 2024'/ Manastirliu i dorëzon flamurin Ekipit Olimpik Shqiptar që do përfaqësojnë Shqipërinë në Lojërat Olimpike16 July 2024
SportBallkani pret Santa Coloman në Zahir Pajaziti16 July 2024
SportArgjentina fituese Kupës së Amerikës, Messi zgjeron rekordin si lojtari më i dekoruar në histori të futbollit15 July 2024Teknologji
Më shumë
Shteti Gjerman shiti 50 mijë Bitcoin për 2.6 miliardë euro19 July 2024
Çfarë ofron funksioni më i fundit i Instagramit?19 July 2024
Poli i Sigurisë Kibernetike do të ndërtohet në Sauk16 July 2024
Pajisjet aktuale të rrjetit 5G mund të arrijnë shpejtësinë 6G16 July 2024
Si të zbuloni nëse keni aplikacione keqdashëse në telefonin tuaj15 July 2024


Kuriozitete
Më shumë
Shkëmbimi i popullsisë mes Greqisë dhe Turqisë dhe synimi i Athinës që çamët t’i quante turq! 19 July 2024
“Things take time”, në COD vjen ekspozita që dëshmon tranzicionin 19 July 2024
10 figurat historike që i mbijetuan më shumë atentateve, mes tyre edhe një shqiptar 16 July 2024
Presidenti Begaj viziton varrezat e viktimave të genocidit çam, gjesti përshëndetet nga "Fondacioni Çamëria Hasan Tahsini" 16 July 2024
‘L’amica geniale’ i Elena Ferrante shpallet libri më i mirë i shekullit 15 July 2024